Antoni Kopff Blog

Sprzedawcy kitu

Do was się zwracam, wyrobnicy medialni! Przestańcie wreszcie zatruwać powietrze swymi bąkami, które wypuszczacie jak kałamarnica sepię zaciemniając ludziom rzeczywisty obraz rzeczywistości powyborczej.  Żądam, abyście zaprzestali bajdurzenia o jakimś nowym rządzie, prezentowania prawdopodobnych kandydatów na ministrów, snucia opowieści o tarciach w łonie PiS-u i raczenia widzów Szydłem, Ziobrem czy jakimś innym Gowinem.

Naród/?/ wybrał zmianę władzy - przecież z waszym wybitnym udziałem! Powinniście zatem i  wy przestawić wajchę na  ten model ustroju państwowego, jaki wkrótce zacznie obowiązywać w kraju nad Wisłą. Przestańcie więc bredzić o demokracji i pokazywać stado z Wiejskiej, ustawione w kolejce po frukty. Dajcie sobie spokój z Trybunałem Konstytucyjnym, KRRiTv, samorządami i podobnym. badziewiem,  za chwilę niepotrzebnym balastem dla nowej władzy. Nie mam wątpliwości, że dni tych instytucji są już policzone.

Dlatego, zanim i was wywalą, informujcie nas na bieżąco o najważniejszych na dziś sprawach: jak się czuje p.Jarosław, czy nie daj Boże, nie doskwiera mu prostata, czy kotek nie nasrał na dywan i jaki ma od rana humor, bo od tego zależy naprawdę skład tzw. rządu i rozkład zajęć tzw. prezydenta. I przestańcie przymierzać gorset demokracji do dyktatury - za cholerę nie da się dopasować.

Dla zainteresowanych dziennikarzy:będzie ogłoszony nabór do nowej gazety - "Trybuny Ludu"- PiSowskiego ludu, oczywiście. Warunki przyjęcia - brak kręgosłupa, pełna dyspozycyjność i kreatywność w opisywaniu zasług p.Jarosława dla Polski. A więc- do kolejki! Nie pchać się!