Antoni Kopff Blog

Na prawo most...

     Patrzcie państwo! Wystarczyło, że Platforma przerżnęła wybory, a już można dotrzymywać umów, gospodarować oszczędniej , wydawać pieniądze na istotne potrzeby - i to nawet, gdy klucze do kasy dzierżą jeszcze przedstawiciele starego reżimu. Most Łazienkowski, spalony przez niewykrytych jak dotąd sprawców -otwarty na trzy dni przed terminem! Teraz zresztą sprawców ujawni nam niezawodny p. Mariusz Kamiński, świadek koronny w sprawie niegodziwości platformerskich rządów, które jego, człowieka kryształowego, chciały wsadzić do ciupy. I za co?- pytam się, a wraz ze mną miliony, a nawet miliardy oburzonych na "Kopacz &spółka" Polaków.

   Pani HGW, "prezydent" Warszawy/ trzeba zmienić jej tytuł, żeby się komuś nie pomyliło!/ została na pobojowisku jako ocalała ofiara rzezi i ze strachu/!!!/ zrobiła to, co powinna - nareszcie na czas. Przedtem bowiem robiła to, czego nie musiała, ale napędzana widocznie pychą miała kaprys np. skończyć pierwszą linię metra i wybudować drugą, opasać stolicę obwodnicami szerokimi jak lotniska /a po co ?/, wyasfaltować nawet osiedlowe uliczki, otworzyć  przedszkola itp.itd. Całkiem inaczej, niż jej poprzednik, śp.Lech Kaczyński, który niczego sensownego nie zbudował i dlatego został prezydentem Polski. Pani HGW wszystko, czego się tknęła, partoliła jak mogła, toteż komunikaty medialne  o otwarciu czegokolwiek  zaczynały się od słów " Z wieloletnim opóźnieniem..." Oburzające jest, że jeszcze na koniec podziękowała odchodzącej pani premier za dotację na odbudowę mostu, choć wiadomo, że to nie kasa, ale siła nacisku  ze strony PiS-u wpłynęła na tak szybki postęp prac remontowych.

       Teraz pe-owska prezydent Warszawy na rządową pomoc liczyć nie będzie mogła i powinna się podać do dymisji zwalniając stołek dla przedstawiciela jedynej niebawem partii. Wtedy o żadnych opóźnieniach nie będzie już mowy, bo też nie będzie czego opóźniać. Jak za Lecha...

  Ps .Zaglądajcie do Wyskrobków  www.wyskrobki2.republika.pl