Antoni Kopff Blog

Emigranci polskimi obywatelami?

    Polska w niebezpieczeństwie! Nadciąga islamski terroryzm! Szykuje się najazd na nasze domy, zniewolą kobiety i odbiorą nam dzieci! Chcą nam wydrzeć dorobek pokoleń! Nie damy sobie pluć w twarz. Paszli won!

 7000 emigrantów lub jak kto woli -uchodźców wstrząsa podstawami ustroju Rzeczpospolitej. Jeszcze ich co prawda nie ma, ale ustrój już się wali, bo pan prezydent i pani premier w żaden sposób nie mogą zrozumieć, że mieszkają w tym samym kraju, w którym także dotąd mieszka większość Polaków. A teraz ma przybyć jeszcze  7000 nowych obywateli, oczywiście pod pewnymi warunkami:

1. Muszą uroczyście przyrzec, że nie są terrorystami

2. Muszą podjąć pracę /gdzie?/

3. Muszą jeść wieprzowinę i pokochać psy

4. Muszą posyłać dzieci na religię/oczywiście katolicką/

5. Muszą co weekend napić się do spodu

6. Opanować język polski

Jest więc rzeczą jasną, że  na dłuższy pobyt tych wygnańców w naszym kraju chyba nie można liczyć.To niewdzięcznicy, którzy nie potrafią docenić ogromu współczucia  naszego narodu dla ich tragedii. A to wszystko dlatego, że przedkładają oni bajki z tysiąca i jednej nocy nad klechdy biblijne.

Jeśli przyjadą- należy zakwaterować ich w hotelach. Unia zapłaci, Polska zarobi. Długo u nas nie wytrzymają -problem się sam rozwiąże. Gorzej z naszymi politykierami, bo przecież kłócić się można o wszystko.

PS. Wyskrobki:   www. wyskrobki2.republika.pl